برترین شرکت‌های گردشگری سلامت دیجیتال در ایران

سایتک در این مطلب سعی می‌کند برترین‌های گردشگری سلامت دیجیتال که یکی پر درآمدترین حوزه اکوسیستم سلامت دیجیتال در ایران است را معرفی کند. آنچه در این مطلب می‌خوانید شامل موارد زیر است:

  • گردشگری سلامت چیست؟
  • برترین شرکت‌ها
  • مقایسه خدمات شرکت‌ها

گردشگری سلامت

منظور از گردشگری پزشکی افرادی هستند که برای دریافت خدمات درمانی به خارج از کشور سفر می کنند. در گذشته، این اصطلاح معمولاً به کسانی اطلاق می‌شد که از کشورهای کمتر توسعه یافته به مراکز اصلی پزشکی در کشورهای بسیار پیشرفته سفر می کردند تا خدمات درمانی را که در خانه امکان پذیر نبود را دریافت کنند.
امروزه این فرآیند به کلی تغییر کرده است به این صورت که افراد از کشورهایی که خدمات درمانی آن‌ها گران است برای درمان بیماری خود به مناطقی سفر می‌کنند که همین خدمات را به صرفه‌تر دریافت کنند.

برترین شرکت‌های گردشگری سلامت دیجیتال در ایران

آریا مدتور

گشت سلامت آریا

شرکت گشت سلامت آریا با معرفی آریامدتور یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در این حوزه است.

آریا مدتور بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی این بیماران به پزشکان ایرانی در ایران می‌باشد. آریا مدتور در کنار خدمات پزشکی به بیماران خدمات اقامتی و گردشگری هم می‌دهد.

رادینا سلامت

رادینا سلامت خدماتی مثل اقامت، صدور بلیط های داخلی و خارجی، کرایه خودرو، همراهی مترجم و همیار بیمار و … را به توریست‌ها در شهر یزد به علت دارا بودن امکانات و مراکز درمانی پیشرفته، بهره‌مندی از بهترین متخصصان سلامت و همچنین داشتن تنوع در جاذبه های گردشگری ارائه می‌دهد.

ایرانیان سرجری

شرکت نیکان پرتو آبادی

این شرکت با نام تجاری ایرانیان سرجری به بیماران بین المللی را در حوزه آنلاین و آفلاین خدمات پزشکی متنوعی را ارائه می‌دهد.

ایرانیان سرجری

ایرانیان سرجری در شیراز و با هدف جذب بیماران عرب زبان حاشیه خلیج فارس و معرفی به مراکز درمانی شیراز آغاز به کار کرد و اکنون به بیماران بین المللی نیز مشاوره می‌دهد.

مقایسه خدمات برترین شرکت‌های گردشگری سلامت دیجیتال در ایران

آریامدتور رادینا سلامت ایرانیان سرجری
پکیج‌های جراحی + + +
خدمات اقامت + + +
پکیح‌های تفرحی + + +
خدمات حمل و نقل + + +
تبدیل پول - - +

برای اطلاع از سایر شرکت‌های  گردشگری سلامت دیجیتال در ایران میتوانید گزارش کامل سلامت دیجیتال ایران را در بخش انتشارات وبسایت سایتک مطالعه کنید.