برترین اپلیکیشن‌های زنان بارداری و زایمان در ایران

زنان در دوران بارداری و سال‌های اولیه مادر شدن به منابع و اطلاعات صحیح و به‌روزی نیاز دارند، برای به دست آوردن این اطلاعات و همچنین دسترسی سریع به پزشکان حوزه زنان، سلامت دیجیتال میتواند راه سریع و مفیدی باشد. در ایران شرکت‌های زیادی در این امر فعالیت میکنند که در اینجا ما تعدادی از آنها و خدماتشان را به شما معرفی میکنیم.

برترین اپلیکیشن‌های زنان بارداری و زایمان در ایران

لوگو گهواره

همیار تربیت کودک گهواره

شرکت همیار تربیت کودک گهواره با توسعه اپ گهواره توانسته پر مخاطب ترین اپ این حوزه رائه دهد.

گهواره یک همیار برای والدین است که تا سن شش سالگی کودکان میتواند در کنار خوانواده باشد، این اپ دارای ابزار‌های متتوعی برای خواب، تغذیه (مادرباردار و کودک)، بازی، آلبوم رشد و ابزار‌های دیگری برای کمک به مادران در تربیت کودکان می باشد.

یک زن

رسانه بهداشت و سلامت یک زن

رسانه بهداشت و سلامت یک زن با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل و وب سایت سعی دارد آگاهی رسانی کند در مورد مسائل زنان انجام دهد.

در یک زن افراد می توانند با ساخت حساب کاربری به صورت آنلاین از متخصصین زنان مشاوره دریافت کنند، از ابزار‌های این اپلیکیشن میتوان به تقویم قائدگی، بارداری هفته به هفته می‌توان نام برد

مینت

مینت مجموعه ای شامل وب‌سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی است که در زمینه سلامت بانوان، به بانوان ایرانی خدمات سلامتی و پزشکی ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن مینت سیکل قائدگی را شبیه سازی میکند و بر اساس تقویم خورشیدی روزهای قاعدگی، روز‌های با شانس باروری بالا، روز تخمک گذاری و دوران امن رابطه زناشویی را مشخص میکند همچنین میتوانید در بخش فیتنس بانوان این اپلیکیشن با کمک مربیان به اندام ایده آل خود برسید.

مقایسه خدمات برترین اپلیکیشن‌های زنان بارداری و زایمان در ایران

گهواره یک زن مینت
ابزار خواب + - -
ابزار تغذیه + - -
مشاوره + + -
فیتنس - - +
تقویم قاعدگی - + +
پرداخت درون برنامه‌ای + + +

برای اطلاع از سایر شرکت‌های فعال در این حوزه میتوانید گزارش کامل سلامت دیجیتال ایران را در بخش انتشارات وبسایت سایتک مطالعه کنید.