سایتک در این مقاله سعی می‌کند برترین‌های حوزه پایش سلامت و تشخیص بیماری در ایران را معرفی کند. آنچه در این مطلب می‌خوانید شامل موارد زیر است:

  • پایش سلامت و تشخیص بیماری در ایران
  • برترین محصولات پایش سلامت و تشخیص بیماری در ایران

پایش سلامت و تشخیص بیماری

همه ما بیماری‌های زیادی را می‌شناسیم که مبتلایان به آن نیاز  دارند تا روزانه وضعیت خود را پایش کنند. طبیعتا مراجعه روزانه به بیمارستان و پزشک کاری سخت و ملال‌آور است. شرکت‌ها و استارتاپ‌ها با شناسایی درست این حوزه گجت‌ها و محصولاتی را برای پایش سلامتی این افراد تهیه کرده‌اند.

برترین محصولات پایش سلامت و تشخیص بیماری در ایران

نینیکس

بهینه داده پردازان رایمون

شرکت بهینه داده پردازان رایمون با توسعه محصول نینیکس در این حوزه فعالیت میکند.

نینیکس یک ابزار سنجش سلامت نوزاد است که با متصل شدن به گوشی هوشمند نرخ تنفس، دمای بدن و ضربان قلی نوزاد را به اطلاع والدین میرساند.

توسعه فناوری و دانش تغذیه مهر

شرکت توسعه فناوری و دانش تغذیه مهر با هدف توسعه علم تغذیه و بهره گیری و ترکیب آن با فن‌آوری‌‌های روز از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. اکنون این شرکت با توسعه نرم‌افزار آیدیا برای افراد دارای در این بازار حضور دارد.

در آیدیا افراد اطلاعات دیابتی خود را ثبت میکنند سپس آیدیا رژیم غذایی مناسب، دوز انسولین مورد نیاز برای هر فرد را به اطلاع افراد میرساند.

شرکت نوآوران پایش آنی سلامت یک شرکت دانش بنیان نوپا نوع ۱ است که موفق به طراحی و ساخت محصولاتی جهت تشخیص نشانگرهای زیستی شده است.

برای اطلاع از سایر شرکت‌های حوزه سلامت مراقبت در منزل در ایران میتوانید گزارش کامل سلامت دیجیتال ایران را در بخش انتشارات وبسایت سایتک مطالعه کنید.