سایتک در این مطلب سعی می‌کند برترین‌های یکی دیگر از اجرای اکوسیستم سلامت دیجیتال در ایران یعنی برترین محصولات پرونده الکترونیک سلامت در ایران شرح دهد. آنچه در این مطلب در مورد سلامت دیجیتال می‌خوانید شامل موارد زیر است:

  • پرونده الکترونیک سلامت چیست؟
  • برترین محصولات
  • مقایسه محصولات

پرونده الکترونیک سلامت چیست؟

مجموعه نظام‌مند اطلاعات سلامت بیمار و جامعه الکترونیکی ذخیره شده در فرمت دیجیتال که در سراسر مراکز بهداشتی درمانی مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود تغریفی است که امروزه از برونده الکترونیکی سلامت می‌شود.

خوشبختانه شرکت‌ها و اپلیکیشن‌های پرونده الکترونیک سلامت در ایران نیز توسعه یافته‌اند و به بیماران در انجام فرآیندهای پزشکی کمک می‌کنند.

برترین محصولات پرونده الکترونیک سلامت در ایران

دکتر لینک

تکنولوژی هوشمند دکتر لینک

تکنولوژی هوشمند دکتر لینک با توسعه نرم افزار در لینک در حوضه پرونده الکترونیک فعالیت میکند.

دکتر لینک

دکتر لینک سیستم هوشمند مدیریت مطب و کلینیک و بیمارستان می‌باشد این نرم‌افزار در جهت مدیریت آسان و حرفه‌ای برای مدیران و پزشکان در مراکز درمانی ایجاد شده‌است.

پزشک بوک

پردازش موازی آریا

پردازش موازی آریا با توسعه وب سایت و اپلیکیشن موبایل پزشک‌بوک یک سامانه جامع سلامت و درمان را تولید کرده است.

پزشک‌بوک سامانه‌ای است که در آن میتوانید از پزشکان نوبت و مشاوره آنلاین بگیرید، از بیمارستان‌های و داروخانه‌ها و مراکز تصویربرداری نزدیک به خودتان آگاه شوید، و پرونده پزشکی تان را همیشه همراه خود داشته باشید.

راهکارهای سلامتی پدیدار

راهکارهای سلامتی پدیدار یک شرکت دانش بنیان است که از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در حوزه‌ی فناوری و سلامت آغاز کرد و اکنون با سرویس مداریو در این حوزه فعالیت می‌کند.

مداریو به افراد اجاز ثبت پرونده الکترونیک سلامت و به پزشکان امکان مدیریت مطب و کلینیک را می‌دهد، همچنین پزشکان میتوانند در هر لحظه پرونده بیماران خود را بررسی کنند.

مقایسه خدمات برترین محصولات پرونده الکترونیک سلامت در ایران

دکتر لینک مداریو پزشک‌بوک
تشکیل پرونده الکترونیک سلامت + + +
سیستم نوبت دهی + - +
اطلاعات کامل پزشکان - - +
پیگیری درمان + - +
سوابق نسخ بیماران + - +
مدیریت مطب - + +

برای اطلاع از سایرشرکت‌های حوزه پرونده الکترونیک سلامت در ایران میتوانید گزارش کامل سلامت دیجیتال ایران را در بخش انتشارات وبسایت سایتک مطالعه کنید.