پرینت سه بعدی با چوب

شرکت چاپ سه بعدی Desktop Metal به تازگی از انتشار Forust خبر داده است ، ابزاری جدید که از چوب برای پرینت سه بعدی اشیا استفاده می کند. این شرکت که در سال 2019 تأسیس شد ، بر چاپ سه بعدی برای طراحی داخلی تمرکز دارد. با روشهای چاپ که “غیر مخرب” تلقی می شوند ، آنها از نظر ایمنی یا نگرانی های زیست محیطی مورد بررسی چندانی قرار نگرفته اند و آنها را به چشم انداز جذابی برای خرید تبدیل کرده است.

در واقع ، طبق پرونده ای که در اکتبر سال 2020 ثبت شد ، تملک دارایی های ناخالص شرکت قیمت 2.5 میلیون دلار ، شامل 2 میلیون دلار پول نقد را نشان داد. در حال حاضر ، Desktop Metal ، Forust را به عنوان فرآیند تولید نمونه کارها جدید خود معرفی کرده است. این فناوری از غبار سلولز و لیگنین استفاده می کند ، محصولات جانبی صنایع کاغذ و چوب.

اندرو جفری ، مدیر عامل Forust با تمجید از Desktop Metal ، اظهار داشت که شرکت طراحی داخلی به معماران ، طراحان و تولیدکنندگان این امکان را می دهد تا از فناوری پیشرو در طراحی استفاده کنند تا دوباره از جریانهای زباله چوب در نظر بگیرند ، از یک قطعه تا بیش از یک میلیون قطعه. به نوبه خود ، جفری گزارش می دهد که Forust سهم خود را با ارائه طرح های چوبی چاپ شده سه بعدی برای مشاغل و مصرف کنندگان برای توسعه محصولات چوبی زیبا و محکم مناسب برای صنایع مختلف ، از جمله کالاهای خانگی ، مبلمان و طراحی داخلی انجام می دهد.

در حال حاضر ، این شرکت نمونه هایی را برای طرح ها به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد. لیست محصولات آنها شامل لهجه های معماری ، محصولات خانگی مانند کاسه و گلدان گل و قطعات مبلمان است.

پرینت سه بعدی دسکتاپ متال

در واقع ، مدیرعامل Desktop Metals ، ریک فولپ می گوید که بسیاری از انواع پلاستیک ها و پلیمرهای مورد استفاده امروزه می توانند با قطعات چوبی تولید شده و مقرون به صرفه جایگزین شوند. حتی می توان بسیاری از این محصولات را برای فعالیت ها و مکان های درجه یک مانند لوازم الکترونیکی مصرفی ، هواپیمایی ، قایق ، ابزار ، لوازم خانگی و-در آینده-برای کف و سقف بیرونی استفاده کرد.

پرینت سه بعدی چوبی

در کنار Forust ، گزارشات اخیر Desktop Metal نشان می دهد که این شرکت دارای دارایی جدیدی از فناوری چاپ شرکت ورق فلز Figur Machine Tools به قیمت ۳.۵ میلیون دلار است. این فعالیتها هر دو به دنبال اعلام Desktop Metal مبنی بر عرضه عمومی در آگوست ۲۰۲۰ با ارزش ۲.۵ میلیارد دلار بود.

منبع: https://techxplore.com

 


اولین پل عابر فولادی چاپ سه بعدی جهان توسط ربات رونمایی شد

یک سواب بینی بهتر برای آزمایش COVID-19